Wybierz jezyk:

Oferta

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm z szeroko pojętej branży kolejowej, zajmujących się nawierzchnią kolejową, przytwierdzeniami torowymi, remontami torowisk, infrastrukturą transportu. Dla firm budowlanych lub nie związanych bezpośrednio z kolejnictwem wykonujemy elementy na podstawie przesłanych rysunków technicznych.

W siedzibie naszej firmy jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7-15. Poza godzinami otwarcia biura można skontaktować się z nami telefonicznie. Zapytania oraz zamówienia składać można drogą elektroniczną lub telefonicznie. Każde z przesłanych zapytań ofertowych traktujemy indywidualnie. Do każdego zapytania przygotowujemy ofertę cenową wraz z wszelkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi terminów i sposobu realizacji. Cena poszczególnych produktów uzależniona jest od zamawianej ilości, czasu realizacji, miejsca przeznaczenia. Najpopularniejszą formą płatności jest przelew terminowy, w przypadku pierwszych zakupów preferujemy przelew przed odbiorem towarów na podstawie faktury pro-forma. Akceptujemy również płatności gotówką.

Czas realizacji

Większość elementów, które są dostępne w naszej ofercie, tj.: łapki Sb7, pierścienie sprężyste, śruby łubkowe i stopowe, nakrętki, wkręty kolejowe, podkładki Uls 6, łapki skl 12 oraz Łp2 posiadamy na stanie. Okres realizacji zamówienia na materiały standardowe znajdujące się na magazynie jest natychmiastowy. Natomiast elementy takie jak łubki kolejowe, różnego rodzaju podkładki żebrowe sprowadzamy pod konkretne zamówienie klienta. Czas realizacji tych elementów wynosi wtedy do 3 dni roboczych od przesłania zamówienia. Elementy typu podkładki kuliste i stożkowe, kotwy torowe, łapki łpa2, poprzeczki torowe oraz elementy specjalne produkowane na podstawie przesłanego do nas rysunku technicznego do tygodnia czasu od wpłynięcia zamówienia.

Transport

Towar wysyłany jest za pośrednictwem transportu drogowego. Korzystamy z usług kilku zaprzyjaźnionych firm z branży transportowej, które darzymy zaufaniem. Cenimy ich rzetelność oraz terminowość dostaw, które są dla nas priorytetem. Przed każdą wysyłką oraz w dzień planowanej dostawy materiału kontaktujemy się z klientem telefonicznie aby upewnić się, że towar dotarł na miejsce nienaruszony i zgodny z zamówieniem.